#iys #ileti yönetim sistemi #kvkk #eposta #sms

Özellikler Özellikler

İzinnet, firmaların kendi müşterilerine özel, izinli veritabanı oluşturabileceği, müşterilerinizden elektronik ortamda iletişim izni ve kişisel verilerin işlenmesine açık rıza alabileceğiniz bir çözümdür.

İYS (İleti Yönetim Sistemi) ile entegre

Aldığınız ONAY ve RED işlemleri veya kişilerin İYS Sisteminde kendi yaptıkları yetki değişiklikleri kanuni zorunluluk olan 72 saat içinde İYS’ye aktarılır,

Toplu onay alabilme

Elinizdeki mevcut datanızı İZİNNET’e excel ile toplu aktarım yapabilir ve aktardığınız listeden toplu SMS ve E-Posta ile ONAY alabilme,

QR Kod ile Onay Alma

Özellikle mağaza, etkinlik alanları, fuarlar gibi ziyaretçi ve müşterilerimiz ile etkileşimin hızlı sürdüğü alanlarda QR Kodu belli alanlara yerleştirerek personelinizin yönlendirmeleri ile hızlıca onay almasına olanak sağlar.

Anlık SMS ile Onay Alma

Karşılıklı bire bir müşteri ve ziyaretçi etkileşimlerinde müşterinizin cep telefonuna onay kodu göndererek ONAY almanıza olanak sağlar.

Website Form Entegrasyonu

Websitenize ekleyeceğiniz iletişim formu, teklif talep formu vb. tüm formları İZİNNET’te ki form sihirbazı ile hazırlayıp websitenize ekleyebilir ve ziyaretçilerinizden gelen talepleri ve izin ONAYını beraber alabilirsiniz.

Sözleşme Belge Yönetimi

Websitesi ziyaretçi ve müşterilerinizden alacağınız izinlerin dayandırılacak kanun, yönetmelik ve sözleşmeleri İZİNNET’e ekleyebilir ve yapılan değişiklikleri versiyon olarak ekleyerek kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Form Sihirbazı

Websitesinde ve sosyal medyada kullanılacak İletişim Formu, Servis Formu, Talep formu vb. formları istediğiniz gibi tasarlayabilir, KVKK ve ETK Onay izinleri alabilecek şekilde websitenize ve sosyal medya hesaplarınızda kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Filtreleme ve Onay Listeleri

Onaylı listesini şube, kayıt tarihi, adı soyadı ve özel oluşturulmuş alanlara göre filtreleme ve sorgulama yapabilirsiniz.

Reddedilenleri Anonimleştirme

İZİNNET’te etkileşim isteğini RED eden kişilerin iletişim bilgileri (*) yıldızlanarak listelenir. Bu sayede firma içindeki hiç bir kullanıcı reddeilenler listesindeki kişi bilgilerine erişim sağlayamaz.

Red Listesinden tekrar Onay İsteyebilme

Mevcut ve potansiyel müşterileriniz içinde bildirim, duyuru ve tanıtım almak istemeyen RED Listesindeki kişilere ayda bir defa olmak üzere fikirlerini değiştirdiklerini öğrenmek amacıyla tekrar SMS ve MAİL ile ONAY talebi gönderebilirsiniz.

Onaylı Listelere Toplu SMS ve Mail Bildirimleri gönderebilme,

İZİNNET’te onay aldığınız müşteri, ziyaretçi ve hedef kitlenize SMS ve E-Posta bildirimleri, duyuru ve tanıtımları gönderebilirsiniz.

Başlıklı SMS Entegrasyonu

İZINNET’te SMS İLE müşteri ONAY işlemlerinizi veya onaylı listelerinize toplu SMS bildirimlerinizi firmanıza özel başlıklı SMS ile yapabilirsiniz.

Rol Bazlı Yetkilendirme,

İZİNNET’i kullanacak personeli rol bazlı sisteme kaydedebilir. Hangi rolün hangi ekranlara erişim sağlayacağını ve hangi işlemleri yapabileceğiniz planlayabilirsiniz.

Günlük LOG İşlem Kaydı

Kullanıcıların İZİNNET’teki aktiviteleri günlük olarak kaydedilir. böylece hangi kullanıcı hangi tarihte ne işlem yapılmış geri dönük olarak izlenebilir.

Otomatik ve Manuel Yedekleme

İZİNNET’teki veriler günlük olarak otomatik yedeklenir, kullanıcılar da isterse manuel olarak verilerini istedikleri anda yedekleyebilir. Herhangi bir sorunda istenilen zamana geri dönüş yapılabilinir.